Soğan Büyüsü

Soğan Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Soğan Büyüsü Neden Yapılır?

Tarihi açıdan oldukça eski olan soğan büyüsü hakkında kişilerin bizlere yönelttiği soruları artık buradan cevaplama zamanı geldi diye düşünerek bu güne kadar bize yöneltilen soruların cevaplarını vermek üzere yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Soğan büyüsünün amacı nedir, neden soğan büyüsü yaptırılır, soğan büyüsü ne zaman tutar, soğan büyüsünün belirtileri nedir ve soğan büyüsü nedir gibi soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Soğan büyüsü yapılırken sizin de tahmin edeceğiniz üzere soğan kullanılarak elde edilen bir büyüdür. Ancak soğanın her yaprağı ayrı bir sırra, gizeme sahiptir. ( Yaprak olarak belirttiğimiz soğanı soyduktan sonra içindeki olarak bilinmelidir.) Soğanın yapraklarına bazı şeylerin yazılması gerekiyor. Bu nedenle rast gele bir soğan ile yapılamaz. Bunu belirleyecek olan medyumdur.

Soğan Büyüsünün Amacı Nedir?

Belki tahmin etmiyorsunuz ama en etkili ayırma büyülerinden birisi soğan büyüsüdür. Soğanla ayırma büyüsü olarak başlığı atmış olsak aslında daha etkili bir anlatım olur diye düşünmüyor değiliz. Soğan halkaları içerisine yazılan isimlerin dualarla güçlendirilmesi, esmalarla okunması ve tılsımlı sözcüklerin söylenmesiyle ayrılmaları gerçekleşebilmektedir. Bu kaynak bilgilerde bu şekilde anlatılmaktadır. Soğan büyüsü kadınları daha çok etkisi altına almaktadır. Mesela; bir erkek tarafından sevgilisinden ayrılması için kadına soğan büyüsü yaptırırsa kadında hastalanmaya kadar giden bir süreç işleyecektir. Bu kadın evliyse kocasından, sevgilisi varsa sevgilisinden, nişanlıysa nişanlısından kısa sürede ayrılabilmektedir.

Soğan Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Eğer kişi olarak üzerinizde bir büyünün var olduğunu düşünüyorsanız veya birisine soğan büyüsü yaptırmayı amaçlıyorsanız soğan büyüsüne maruz kalmış bir kişide neler gözlemlenir kısacası soğan büyüsü belirtileri nelerdir hep birlikte inceleyelim.

  • Soğan büyüsüne maruz kalan bir kişinin ortalama olarak iki hafta sonra ayrılıkla tanışır. Örneğin; evliyse kocasından ayrılır. Erkek ise karısından ayrılır gibi düşünülebilir. Soğan büyüsü ile ayırma yaptırmak isteyenlerin bu kadar keskin ve tesiri yüksek olan soğan büyüsünü yaptırma konusunda çok düşünmeli ve öyle karar vermelidirler. Aksi taktirde ileride vicdan azabı duyabilirler.
  • Eğer soğan büyüsü bir kadına yaptırılmış ise kadın ilgili kişide ayrılır ve tıbben tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanma riski olur. Bu nedenle yaptırmak isteyenlerin düşünmesi gerekir.
  • Soğan büyüsü daha çok evlileri ayırmak için kullanılıyor olsa da sevgili olan kişilerde de etkisini gösterir. Hem de iki hafta gibi kısa sürede gerçekleşir.
  • Medyum haricinde yapılabilecek bir büyü değildir. Ayrıca sadece bir soğana yapılması beklenemez. Dua ve esma okunmasının yanı sıra çeşitli materyallere de ihtiyaç duyulur.
  • Bazı anlatımlarda soğan yerine ceylan derisi kullanıldığı anlatılmaktadır. Ancak bu sadece soğan ile yapılabilecek bir büyüdür. Deri ile bu büyünün bir bağlantısı ya da alakası bulunmaz.

Soğan Büyüsünü Kim Yapar?

Çok keskin ve hızlı şekilde ayırma gerçekleştiren soğan büyüsü her medyumun yapabileceği kadar kolay bir büyü değildir. Her hoca üstesinden gelemeyebilir. Bu nedenle gerçek, güvenilir, doğru ve resmi çalışan medyumla görüşerek büyü hakkında önce anlattıklarımız gibi bilgi almak ve güvendiğiniz andan itibaren yaptırmaya karar vermeniz gerekmektedir.

Her ne kadar buradan soğan büyüsü yapan bir medyum hoca olarak bizi görüyor olsanız da asla bizim soğan büyüsü dahil olmak üzere diğer hiçbir büyü çalışmamız yoktur. Bu nedenle merak edilenlere yer vermekten başka bir amaç gütmüyoruz.


 

Soğan Büyüsü Bozulur mu?

Birçok kişinin bizlere yönelttiği sorulardan birisi ‘’ evde soğan buldum büyü mü, soğan buldum üzerinde Arapça yazılar var büyü mü, üzerimde soğan büyüsü olabilir mi, ayrıldık soğan büyüsü yüzünden mi ayrıldık ‘’ gibi sorular yöneltilmektedir. Bunu anlamak için önce bakım yaptırılmalıdır. Her büyü olduğu gibi soğan büyüsü de büyü yapan medyumlar tarafından bozulabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim