Ayırma Büyüleri

Sözlüleri Ayırma Büyüsü

Sözlüleri ayırma büyüsü hakkında detay vermeden önce ‘’ ayırma büyüsü nedir ‘’ isminde sizlere bir takım bilgileri aktarmak istiyoruz. İnternet siteleri üzerinde ayırma büyüsüne dair anlatılanların birçoğunun gerçek dışı bilgiler olması bizleri üzüyor. Kadim büyü kitapları ile az çok ilgilenen kişilerin gerçek dışı bilgiler verilmesini pek hoş karşılamazlar. Bizler de her ne kadar büyü yapmıyor olsak da bu konudaki merakımızı araştırarak öğrenme telaşesi içerisindeyiz. Değerli okurlarımız, ayırma büyüsü birbirini seven, birbirine aşık olan, evlenen, sözlü olan, nişanlanan kişilerin üçüncü bir şahıs tarafından büyü yapan medyumların nezdinde işlem yaptırarak ayırmalarını sağlamaktır. Yapılacak olan çalışma kara büyüdür ve şeytani cinler görevlendirilerek yapılır. Peki, sözlüleri ayırma büyüsü nasıl yapılır, bozulması muhtemel midir, etkileri, belirtileri, tesiri nasıl olur?

Sözlenme Nedir?

Evlenmeyi düşünen kişilerin ailelerinin tanışmasıyla ailelerin anlaşması ve evlenmelerine izin verilmesi sonucunda aralarında birbirlerine söz vermesi olarak tanımlanır. Türk kültürüne göre sözlenme evde kızı istedikten sonra yapılır ve söz yüzüğü adı altında her iki kişiye de yüzük takılır. Aslında bir nevi evlenmenin ilk adımı atılmış olur ve birbirlerine karşı söz verilmiş olur. Bu aşamadan sonra nişanlanma süreci beklenir ve her iki süreçte de kişiler ve aileler birbirlerini tanıma aşamasına girerler. Ancak günümüzde sözlülerin ayrılması sıklıkla gündeme gelmektedir. Peki sözlü olan kişiler neden ayrılıyor hiç merak edildi mi?

Sözlü olan kişiler doğal olarak aralarında anlaşamamaları, ailelerin anlaşmazlıkları gibi nedenlerle ayrılabilirler. Ancak çoğu zaman eski sevgili tarafından veya çekemeyen ya da sözlenmelerini kıskanan kişilerin sözlüleri ayırma büyüsü yaptırdıklarına şahit olunmaktadır. Medyum aracılığı ile yapılan bu süreçle ilgili olarak yapılan çalışmanın eksiksiz ve tam bir şekilde yapılması, medyumun uzmanlığı göz önünde bulundurulursa eğer 2 hafta gibi kısa bir sürede ayrılık gerçekleşir.

Sözlüleri Ayırma Büyüsü Belirtileri?

Genelde yeni söz yapmış kişilerin ayrılması bir çeşit büyü belirtisi olabilir. Çoğu zaman duymuşsunuzdur sözlenen kişiler henüz aradan bir ay bile geçmeden ayrılabiliyorlar. Sözlüler birbirlerine karşı güvensiz bir yaklaşım içerisinde olurlar. Hatta eşlerden birisi seninle evliliğin yürümeyeceğine inanıyorum gibi sözler kullanarak evleneceği kişiye güvenmediğini dile getirmeye başlar.

Sözlülerin anlaşması sağlanıyor olsa da bu süreçte ailelerin de birbirleri ile tutumu çok önemlidir. Çünkü bu süre zarfında nişandan tutun, düğün masrafı, eşya alımı ile ilgili detaylar konuşulmaya başlanır. Büyünün etkisi ile birlikte ailelerin anlaşmazlıkları gündeme gelmeye başlar.

Sözlü olan çiftlerde henüz yeni sözlenme yapılmasına rağmen çiftlerden birinin aldatması veya eski sevgilisi ile görüşmesi mümkün olabiliyor. Çünkü büyü yapıldığı zaman kişi iradesinin dışında hareket etmeye başlar. Sanki birisine evlenme sözü vermemiş gibi davranmaya başlar. Diğer eş olanlar karşısında şaşkınlığını gizleyemez.

Sözlüleri Ayırma Büyüsü Yaptırmak

Evlenmeyi düşünen gençlerin evlenmeden önce ayrılmalarını sağlamak büyük bir günahtır. Bu kişilerin geleceğe dair planları olur. Bu kişilerin sevgilerini nefrete dönüştürmek dinen de hiç hoş karşılanmaz ve Allah katında cezalandırılır. İleride pişmanlık, vicdan azabı duymanıza neden olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim