Geri Getirme Büyüleri

Su Büyüsü İle Sevdiğini Geri Getirmek

Büyülerin hepsinde farklı materyaller kullanılır ve bu materyallere göre büyülerin tesirleri, bu tesir süreleri farklılık göstermektedir. Su büyüsü de bu büyülerden biridir. Bu büyü genellikle sevenlerin kavuşması için yapılmaktadır. Aşk büyüleri arasında yer alan bu büyü oldukça kuvvetlidir ve tesir etmeye başladığı andan itibaren kişi büyünün etkisi altına girecektir. Su büyüsü ile sevdiğini geri getirmek çok kolaydır. Fakat bu büyüyü mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Kesinlikle büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktir de büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir ve hatta bazı durumlarda üç harflilerin kişilere musallat olduğu da görülmektedir.

Su Büyüsünün Yapılış Şekli

Su büyüsü için medyuma gittiğiniz de medyum bir tasa berrak bir su olarak bu suya atılır. Daha sonra bu su üç harflilerin de yardımı ile büyülenir. Bu büyülü suyu mutlaka büyü yapılan kişiye içirmeniz gerekmektedir. Büyü u şekilde kişi üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Su büyüsü ile sevdiğini geri getirmek bu şekildedir. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi artık özgür iradesi kullanamaz hale gelir ve sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kısa sürede sizi düşünmeye başlar ve sürekli sizin yanınızda olma isteyecektir. Bu şekilde büyü tesirini göstermeye devam eder. Sevdiğinize bu büyü ile rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Su Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık büyünün etkisi altından çıkacağı için normal hayatına devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekir. Büyü tekrar edilerek devamlılığı sağlanır. Büyünün tekrarı için gene aynı medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız. Kendiniz kesinlikle büyüyü tekrar etmemelisiniz. Su büyüsü ile sevdiğini geri getirmek için büyüyü yeniletmek çok önemlidir. Eğer büyüyü yeniletmezseniz kişi sizi kısa sürede terk edecektir. Bu yüzden bu büyüye ek olarak bağlayıcı büyüler de yaptırabilirsiniz. Bağlayıcı büyüler de büyünün tesir süresini uzatacaktır ve kişinin büyünün etkisi altında kalmasını sağlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim