Büyüler

Tohum İle Bereket Büyüsü

Bereket büyüsü gibi büyüler genellikle ak büyüler arasında yer alır ve iyi niyetle yapılan büyülerdendir. Ak büyülerin tesirleri diğer büyülere göre daha kısa sürelidir. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmezler. Yapılışları da kolay olduğu için her medyum bu büyüyü yapabilir. Fakat siz evde kendiniz internetten okuduğunuz bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalısınız. Yanlış bir şey yaptığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Tohum ile bereket büyüsü için medyuma gittiğiniz de tohumlar üzerine bereket büyüsü yapılır ve bu tohumları evinizin mutfağında kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde bereket büyüsü tesir etmeye başlayacaktır. Fakat tohumlar bulunur ise ve evin dışına çıkarsa büyü etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka tohumların iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Bereket Büyüsünün Tesiri

Bereket büyüsü yapıldıktan sonra büyü zaman içerisinde etkisini göstermeye başlar. Kısa sürede evinizin bereketinin arttığını göreceksiniz. Az miktarda bir kazanç ile bile evinizdeki yiyeceklerin bereketli olduğunu göreceksiniz. Bereket büyüsü kısa süreli etki eden bir büyü olduğu için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca ev içerisinde etkisi sürecektir. Bereket büyüsü için tekrar aynı medyuma giderek büyüyü tekrarlatabilirsiniz. Tohum ile bereket büyüsü bağlayıcı büyüler ile de kuvvetlendirilebilinir. Tohum ile bereket büyüsü muskaya yazılarak da daha uzun süreli olarak kişinin evinde tesir etmesi sağlanır. Hatta bu muska yöntemini medyumlar daha fazla tercih etmektedirler.

Muskaya Bereket Büyüsü Yazmak

Muska yöntemi için medyuma gittiğiniz de bereket büyüsü bir kağıt parçası üzerine yazılır ve muska şeklinde katlanır. Bu muskanın mutlaka evin içerisinde çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Eğer muska herhangi bir şekilde kaybolur ya da açılır ise büyü etkisini kaybedecektir. Bu yüzden muskanın saklanması çok önemlidir. Tohum ile bereket büyüsü muskaya yazıldığında daha uzun süreli etki edecektir ve tesir gücü de daha iyi olacaktır. Bu yüzden bu büyüyü direk muskaya yazdırabilirsiniz. Bu şekilde evinizde sürekli olarak bereket hakim olacaktır. Kazancınız artık size yetecek ve bereketli bir hayatınız olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim