Ayırma Büyüleri

Toprakla Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Toprak Büyüsü

Büyüler her zaman kendilerine has çıkarlar doğrultusunda yapılan işlemler değildir. Bazı zamanlarda bazı kişiler büyüleri kin, nefret, intikam güderek kişilere zarar vermek, hayatlarında etki sağlamak hatta ve hatta kötülük yapmak amacı ile de kullanabilir. Bu durum zaten büyülerin günah olmasını ve şeytani işlemler olarak görülmesini sağlamaktadır. Çünkü büyüler iyilik amacı ile değil genellikle hatta çoğunlukla kötülük amacı ile kullanılmaktadır. Ayırma büyüleri de aslında bu denle karşınıza çıkan büyü çeşitlerinden olup, ayırma büyüleri konusunda en etkili bulunanı ise toprakla ayırma büyüsüdür. Toprakla ayırma büyüsü aslında oldukça eskiye yani tarihi dönemlere dayanmakta olup, etkili olmasından kaynaklı olarak da tercih edildiği söylenmektedir. Günümüzde toprakla ayırma büyüsü mezar toprağı büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyünün etkisinin oldukça yoğun olduğu düşünülmekte olup, eski zamanlarda yuva yıkan büyüsü olarak bile bilinirmiş. Öyle ki genellikle evlileri ayırma, sevgilileri ayırma amacı ile kullanılan büyüler arasında yer alırmış.

Toprakla Ayırma Büyüsü Yapılışı

Toprakla ayırma büyüsü yapılışı ise tarif üzerine olması mümkün olmadığı gibi aslında bununla ilgili paylaşılan yazılar olsa da kesinlikle bir kişi kalkıp bilmediği halde evde toprakla ayırma büyüsü yapmak oldukça zararlı olabilir. Bu durumun size zarar verme olasılığı yüksektir. Bunun için bilinen kişilere yaptırılması gerekmektedir. Toprakla ayırma büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçerek kolay şekilde bu büyüyü yaptırmanız mümkündür. Büyünün tarifi yer almasa bile bu büyü 5 aşamadan yapıldığı bilinmektedir. Öyle ki büyünün etkisi ise 5. Aşamanın tamamlanması üzerine etkisini gösterdiği söylenmektedir. Bunun için de ayırma büyüleri arasında genellikle bu büyü tercih edilmektedir. Büyünün tamamlanması ile birlikte ayırmak istenilen çiftlerin arası hemen açıldığı da söylenen bilgiler arasında yer almaktadır.

Toprakla Ayırma Büyüsü Günah mı?

Toprakla ayırma büyüsünün neden ‘’ toprakla ayırma ‘’ olduğuna açıklık getirmek istersek eğer bu büyü mezar toprağından alınan bir tutam toprakla yaptırılmasıdır. Amaç ayrılmak istenilen kişinin hastalığa yakalanması ve sonrasında vefat ederek mezara gömülmesi isteğiyle yaptırılmaktadır. Gerçekten kara büyüdür ve belki de kara büyülerin içinde birinci sıraya yerleşecek kadar katı ve bir o kadar korkunç büyüdür. Dinimizce ak büyü veya kara büyü gözetmeksizin büyülerin yapılması, yaptırılmasına ortak olunması tamamen günahtır ve yapılması durumunda kişilerin rahatsız edici bir takım sorunlarla karşılaşması an meselesidir. Bu nedenle toprakla ayırma büyüsü yaptırma konusunda iki kere düşünmeli ve öyle karar verilmelidir.

Toprakla Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Eğer büyü doğru, eksiksiz ve tam bir şekilde yapılırsa 3 hafta içerisinde etkisini tamamen gösterir. Medyumun tecrübeli olması çok önemlidir. Bırakın bu konuda tecrübeli medyum bulmayı kolay kolay toprakla ayırma büyüsü yapacak medyumu bulmak bile oldukça zor bir süreçtir. Çünkü bu kara büyüyü yapacak medyumlar bu riski göze almamaktadırlar.

Nasıl Yapılır?

Yeni mezara defnedilmiş bir merhumun mezarından iki avuç toprak alınarak yapılır. Nasıl yapılacağına dair bilgileri biz büyü yapmadığımız için bilemiyoruz. Ancak internette anlatılanların geneli yalan ve saçma bilgilerden ibarettir.

Toprak büyüsü hakkında vermiş olduğumuz detaylar bazı web sitelerini kaynak kullanarak elde ettiğimiz önemli bilgilerin sizlerle paylaşılmasından ibarettir. Hiçbir şekilde toprak büyüsü ve türevlerini yapan bir çalışmamız yoktur. Bozulması ve bakımı da dahil olmak üzere bizim çalışmalarımız arasında yoktur. Toprak kullanılarak yapılan büyüler günahtır ve kara büyü statüsünde değerlendirilmektedir. Nasıl yapılır adı altında açmış olduğumuz son paragrafımızdaki detaylar yüzeysel bilgilerden ibarettir. Bazı medyumlar bu büyüleri farklı malzeme ve farklı metotlar kullanarak elde edebilmektedir. İnternet üzerinden toprak büyüsü nasıl yapılır sorusuna hiçbir zaman doğru bilgileri bulamazsınız. Çünkü gizli ilimle yapılacak olan bu çalışmalar sır niteliği taşımaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim