Büyüler

Tuvalet Büyüsü İle Kişilerin Psikolojisini Bozmak

Tuvalet Büyüsü

Büyüler pek çok farklı amaç için yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kişinin hayatı tamamen değişir ve kendi özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyüler insanların kaderlerini değiştirdiği için dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Büyü yapan ve yaptıran kişiler bu dünya da y da öbür dünya da mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz. Tuvalet büyüsü ile kişilerin psikolojisini bozmak oldukça tehlikelidir. Kişi ruhsal olarak artık kendini bambaşka biri haline dönüşeceği için oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Bu büyünün yapımında özellikle üç harfliler kullanılmaktadır.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Yapılır

Tuvalet büyüsü tehlikeli bir büyü olduğu için her medyum bu büyüyü yapmaz. Büyü yaptıracak olan kişi de bu büyüyü kendisi yapmaya kalkmamalı mutlaka iyi bir medyuma gitmelidir. Medyum büyü yapılacak olan kişinin ismini bir muskaya yazar ve büyü yapıldıktan sonra muska tuvalete atılır. Kişi kısa sürede büyünün etkisi altına girecektir. Tuvalet büyüsü ile kişilerin psikolojisini bozmak kişinin doğrudan hayatını etkileyecektir. Kişi kısa sürede işinden olacaktır, eğer hayatında biri var ise kıs sürede bu kişi de hayatından çıkacaktır. Tuvalet büyüsü yapıldıktan sonra kişinin tuh halinde bir düşüklük olacak sürekli olarak uyuma isteği gelecektir. Artık olduğundan daha sinirli biri haline dönüşecektir. Kişi sürekli olarak çevresine zarar verecektir ve tüm ailesini arkadaşlarını teker teker kaybedecektir.

Tuvalet Büyüsü Nasıl Bozulur

Tuvalet büyüsü bozulması en zor büyülerden biridir. Bu büyünün bozulması için tuvalete atılan muskaya ihtiyaç vardır ya da medyum üç harfliler ile anlaşarak büyüyü bozmalıdır. Bu şekilde büyü bozulduğunda kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve eski hayatına geri dönecektir. Hayatı değişen kişi büyü boyunca neler yaptığını hatırlamayacağı için ne olduğunu anlamayacaktır. Tuvalet büyüsü ile kişilerin psikolojisin bozmak tehlikeli olduğu kadar etkileri de bazı durumlarda kalıcı olabilmektedir. Büyü bozulsa bile bazı durumlarda kişi halen büyünün etkilerini üzerinde taşıyabilmektedir. Bu yüzden bu büyünün yapılması son derece tehlikelidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Mine Kumru dedi ki:

    Hocama işlem yaptırdım ve diğer hocalar gibi aradığında engellemiyor veya paranı alıp kaçmıyor. Mesajlarıma cevap veriyor ve her aradığımda ulaşabiliyorum Yasin hocaya numarasını bırakayım size arkadşlar 05464843166

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim