Büyü Belirtileri

Üzerimde Büyü Var mı?

Genelde dini bütünlüğe sahip olan kişiler büyülerin var olduklarına inanırlar. Ancak bazı kişiler vardır ‘’ büyülere inanılır mı ‘’ sorusunu ne araştırırlar, ne de büyülerin var olduklarını bilirler. Ancak büyüler Kuran-ı Kerim’de açıkça var olduğu belirtilmektedir. Yahudilik, Hristiyanlık gibi dinlerde de büyüler vardır. Ancak tüm dinlerde büyülerin yaptırılmaması gerektiği vurgulanmaktadır. Bilindiği üzere iyi niyetle yapılan büyüler bir de kötü niyetle yapılan büyüler vardır. Ancak bu büyülerin günah olanları, olmayanları diye ayrım gerektirmez. Büyüler genelde kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda yapılan işlemler olduğu için kimi zaman zarar vermek için, kimi zaman kendi çıkarına yapacağı niyet olduğu için aslında büyülerden tamamen uzak durmak en doğrusu olacaktır. Fakat büyülerle ilgilenmeyen kişiler de maalesef büyülerle iç içe yaşamak zorunda kalabiliyor. Yazımızda bir kişinin üzerinde büyü olduğunda nasıl belirtilerle karşılaşır bunların üzerine yoğunlaşarak üzerimde büyü var mı sorusuna cevap vermek istiyoruz. Ancak belirteceklerimiz en sık karşılaşılan, kişinin kendisi ve yakın çevresindeki insanların kolaylıkla anlayabileceği belirtilerdir. Harici olarak büyü belirtilerinin sayısı bir hayli fazladır. Ek olarak belirtmek isteriz ki büyülerin çeşidine göre belirtileri de farklılık gösterebilir. Mesela; ayrılık büyüsü yapılmış bir kişi eşini gördüğü zaman şeytan görmüş gibi hissedebilir. Birleştirme büyüsü yapılmış kişiler de ise eşi melek gibi görünebilir. Bu tamamen bir örnektir.

Üzerimde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Aslında bir kişi üzerinde büyü olduğunu anlamak için büyü bakımı yapan bir medyumla görüşmesi daha doğru olacaktır. Fakat bu işlem için medyumların maddi olarak beklentilerinin olması nedeniyle insanların pek hoşuna giden bir durum olmuyor. Ayrıca kişi medyum olmasa bile büyülerden iyi anladığını iddaa ederek insanları yanıltabilmektedir. Bu nedenle sizlere en çok karşılaşılan belirtileri anlatacağız ki siz de üzerimde büyü var mı sorusuna kendi kendinize cevap verebilesiniz.

Eşler Arasında Yaşanılan Anlaşmazlıklar

Düne kadar aralarından su sızmayan çiftler ani gelişen kavgalara, tartışmalara, saygısızlıklara, şiddete, kötü sözlere, aldatmalara maruz kalıyorlar ise bu eşlerin arasına ayırma büyüsü yapılmış olabilir. Çiftler aralarında hiçbir şekilde anlaşamazlar ve ayrılma yolunda emin adımlarla ilerlerler.

Büyüye Maruz Kalan Kişi Konuşma Zorluğu Çeker?

Adını aslında kekemelik olarak ifade etmemiz daha doğru olacaktır. Bir kişinin üzerine, evine veya bulunduğu herhangi bir ortama büyü yapılmış ise kişi düşüncelerini dile yansıtmakta zorlanır. Bu büyü ile alakalı olabilir. Bundan birkaç ay öncesine kadar böyle bir kekemelik durumu söz konusu değilken kişi ani gelişen kekemelik ile karşılaşıyor ise bu durum büyünün habercisi olabilir.

Uyku Problemleri

Bir kişi eğer ‘’ üzerimde büyü var mı ‘’ sorusuna cevap arıyor ise büyüye maruz kaldığı günden itibaren uyku problemleri yaşamaya başlar. Bunlar; gece sık uyanma, uykuya dalamama, uykuda irkilme, uykuda sıçrama, sabah erken kalkamama, ne kadar çok uyumuş olsa bile asla uykusunu alamama, uykuda kâbuslar görerek bağırması ve uyanması bazı belirtilerden birisidir.

Üzerimde büyü olduğunu nasıl anlarım sorusu bu kadar belirti ile sınırlı kalmıyor. Genel olarak kişi psikolojik bir çöküşe girmeye başlar. Evinden dışarı çıkmaya bile korkar hale gelir. Eğer eve yapılmış bir büyüye maruz kaldıysa evine gitmek istemez. Maddi sıkıntılar içerisine girebilir. Etrafındaki insanları istememe, tek başına kalma isteği, yalnızlığı seçmesi ve ruhsal değişimler büyü belirtilerinden bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim