Büyüler

Yeni Geline Yapılan Büyü

Büyü çok eski zamanlardan bu yana gelmiş bir yöntem olup,  genellikle çiftlerin aralarını bozmak için yapılmaktadır. Bazı iyi niyetler için yapılan büyülerde bulunmaktadır. Bunlar da genellikle ak büyülerdir. Yeni geline yapılan büyü çiftin ömür boyu mutlu olması için ve çocuklarının olması için yapılan bir büyüdür. Büyü iyi bir niyetle yapılmış olsa bile dinimizde büyü yaptırmak çok büyük günahtır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler bu dünya da ya da öbür dünyada mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmayı ne niyetle olursa olsun denememelisiniz.

Yeni Geline Yapılan Çocuk Büyüsü

Yeni evlenmiş çiftlerin hemen çocukları olsun diye kaynanaları genellikle çocuk büyüsü yapmaktadırlar. Bu çocuk büyüsü için medyuma gidilerek geline ait kan gerekmektedir. Bunun için de genellikle medyumlar gelinin regl olduğu zaman kanlı petini istemektedirler. Bu pis kan kullanılarak geline çocuk büyüsü cinlerinde vasıtası ile yapılır. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra çiftin çocukları olacaktır. Yeni geline yapılan büyü ile gelin artık çocuk isteyecektir ve kısa sürede çiftin çocukları olacaktır. Bu büyü cinlerle birlikte yapıldığı için oldukça kuvvetli bir büyüdür ve etkisini hemen gösterecektir. Fakat bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız çünkü cinler aksi bir durumda size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Yeni Geline Yapılan Büyü Kişiyi Nasıl Etkiler

Yeni geline yapılan büyü kısa sürede etkilerini göstermeye başlayacaktır. Çift bir süre çocuk düşünmüyor ise bile bu büyü sayesinde hemen çocuk isteyeceklerdir. Kişiler büyü etkisinde oldukları için artık kendi fikirleri ile hareket etmeyeceklerdir. Cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır ve kısa sürede çocuklarının olmasını isteyeceklerdir. Yeni geline yapılan büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Ak büyüler arasında en iyi tesiri olan büyüdür.  Bu büyünün yapımında kan kullanıldığı için kişinin üzerine direk etki eder ve 41 günün son unda çiftin mutlaka çocukları olacaktır. Bu tarz büyüler genellikle çocukları olmayan çiftlerin denedikleri bir yöntem olsa da kaynanalar çocuk istemeyen gelinleri için de bu büyü yöntemini kullanmaktadırlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim