Büyüler

Yiyeceklerle Yapılan Büyüler

Yiyeceklere Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü yıllardır insanların farklı amaçlar için kullandığı bir yöntemdir ve her büyünün yapımında farklı malzemeler kullanılmaktadır. Genellikle büyü yapılırken ya muskaya yazma yöntemi kullanılır ya da yiyecekler üzerine büyü yapılır. Yiyeceklerle yapılan büyüler tesir açısından oldukça kuvvetlidir. Bu büyüler yapıldıktan kısa bir süre sonra etkisini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Özellikle büyü yapılan kişi bu büyülü yiyeceği yediği için büyüye dair bir şey fark etmeyecek ve anında büyünün etkisi altına girecektir. Bu yüzden yiyeceklerle yapılar büyüler çok fazla tercih edilmektedir.

Biberle Yapılan Büyüler

Genellikle bağlama ve aşk büyülerinde yiyecekler kullanılmaktadır. Kişiler sevdikleri insana ulaşabilmek için kara büyülerden olan bağlama büyülerini yaptırırlar. Bu büyülerde genellikle biber, elma gibi yiyecekler kullanılmaktadır. Yiyeceklerle yapılan büyüler kişi yiyeceği yediği anda etkisini göstermeye başlar. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir. Bu büyüler yapıldığında kişi bambaşka bir insana dönüşür ve kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşık olacaktır. Yiyeceklerle yapılan büyüler de medyumlar yiyeceğin üzerine belli bir süre boyunca büyülü sözcükleri ve kişinin ismini söyleyerek büyüyü yapar. Genellikle bu süre birkaç gündür. Birkaç gün boyunca aynı işlem uygulandıktan sonra bu büyülü yiyeceği büyü yapılan kişinin yemesi gerekmektedir. Kişi yiyeceği yedikten sonra büyünün etkisi başlar ve davranışlarda farklılıklar oluşmaya başlayacaktır.

Yiyeceklerle Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Yiyeceklerle yapılan büyülerin bozulması oldukça zordur. Kişi büyülü yiyeceği yediği için doğrudan büyüden etkilenmeye başlar. Bu yüzden bu büyüleri bozdurmak için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde büyüyü bozdurduğunuzda kişi birkaç gün içerisinde büyünün etkisinden kurtulmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi tamamen geçmeye başladığında kişi de artık eski davranışlarına geri dönecektir. Yiyeceklerle yapılan büyüler kara büyüler arasında yer almaktadır ve tesirleri çok kuvvetlidir. Büyü yapmak ya da yaptırmak dinimizde çok büyük günahlardandır ve bu kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmayı denemelisiniz. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim