Aşk Büyüsü

Yüzük Büyüsü İle Kişiyi Aşık Etme

Aşk büyüleri en kuvvetli ve etki süreleri oldukça uzun olan büyülerdir. Genellikle kara büyüler arasında yer alan aşk büyülerinin yapılması da bir o kadar zordur. Bu büyülerin yapımında farklı materyaller kullanılır. Bu malzemelerden biri de yüzüktür. Yüzük kullanılarak yapılan aşk büyüsünün etkisi diğer büyülere nazaran daha kalıcı ve güçlüdür. Yüzük büyüsü ile kişiyi aşık etme için medyuma gittiğiniz de bir yüzük üzerine evlilik büyüsü yapılmaya başlanır. Bu yüzüğü evlenmek istediğiniz kadına ya da erkeğe verdiğiniz de kişinin sizin hakkınızdaki düşünceleri anında değişecektir ve bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır.

Yüzük Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Yüzük büyüsü yapıldıktan sonra kişi yüzüğü parmağına taktığı andan itibaren büyünün tesiri altına girecektir. Bu şekilde büyü kişiye işlemeye başlar. Kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olur ve artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi tamamen büyünün etkisi altında olacağı için kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve sizinle evlenmek isteyecektir. Yüzük büyüsü ile kişiyi aşık etme için mutlaka yüzüğüm kişinin parmağında durması gerekir. Eğer işi yüzüğü kaybeder ise büyünün etkisi de kaybolacaktır. Bu yüzden yüzüğü çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz.

Yüzük Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır?

Yüzük büyüsü ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da belli bir tesir süresine sahiptir ve bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden bu büyünün tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği süre boyunca devamlılığı sağlanır ve kişi üzerindeki etkileri de sürecektir. Yüzük büyüsü ile kişiyi aşık etme için aynı medyuma giderek büyüyü yeniletebilirsiniz. Büyünün devamlılığı için medyuma ekstra olarak bir de bağlama muskası yazdırabilirsiniz. Muska yöntemi de oldukça kuvvetli bir yöntem olduğu için kısa sürede büyünün gücünün artmasını sağlayacaktır ve kişi size daha da bağlı b ir hale gelecektir. Bu şekilde de büyünün tesir süresini ve kişi üzerindeki etkilerini artırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button
WhatsApp WhatsApp İletişim